Poker

Limity i prowizje
Limity na Ladbrokes Poker są rozpięte dosyć szeroko, co z pewnością skusi graczy o dowolnym bankrollu. No Limit Texas Hold'em zaczyna się od $0,01/$0,02 i stopniowo rośnie do $200/$400. Pot Limit Texas Hold'em zaczyna się od mikro-stawek $0,01/$0,02 i również stopniowo rośnie do $200/$400. Pot Limit Texas Holdem to z kolei stawki od $0,25/$0,50 do $15/$30. Z kolei Fixed Limit Texas Holdem to stawki do $0,02 do $0,04 do $200/$400. Wszystkie inne gry oferowane są na niemalże każdych stawkach, zaczynając od mikro, a kończąc na $200/$400, chociaż wyjątkiem jest tu 5 Card Draw i 5 Card Stud.

Prowizja na Ladbrokes Poker to standardowe 5% puli. Maksymalna prowizja waha się od $1 do $3, w zależności od rozmiaru puli, liczby graczy i poziomu.

Liczebność graczy
Ladbrokes Poker to atrakcyjny poker room, z którego usług w momencie pisania artykułu korzystało prawie 1,000 graczy. Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszyły się stoliki No Limit Texas Holdem na niskie stawki. Jednak trochę się również działo przy stolikach z Omaha.

Grywalność
Lobby Ladbrokes Poker jest przejrzyste i uporządkowane, z jasno oznakowanymi stołami, grami i limitami. Przeglądanie stołów i mnogość filtrów pozwoli z łatwością znaleźć interesującą nas grę. Funkcja „Mr. Lobby" pozwoli bez trudu znaleźć ulubiony stolik, w tym turniej i sit'n'go. Dostępny jest także kalendarz, dzięki któremu nie zapomnicie o ważnej grze. Same stoły są duże i szczegółowe, z płynnymi animacjami, co zapewnia odpowiednie tempo gry. Sporej wielkości okno z chatem jest doskonale do pogaduszek przy stole, a statystyki pomogą wszystkim tym, którzy chcą na spokojnie przeanalizować swoją grę.