Zakłady

Informacje ogólne
Wpłaty Ladbrokes jako jeden z pierwszych bukmacherów Wielkiej Brytanii stał się synonimem zakładów sportowych i zakładów na wyścigi konne. Historia firmy zaczęła się już w roku 1886. Początkowo koncentrowano się wyłącznie na sporcie konnym. Dzisiaj Ladbrokes należy do wiodących bukmacherów w Anglii, Irlandii oraz Belgii, posiada ponad 2600 filii i oferuje możliwość zawierania zakładów w najbardziej popularnych stadionach Premiership i na kilku torach wyścigowych włącznie z Ascot. W Londynie oddziały Ladbrokes znajdują się dosłownie na każdym rogu. Czasami 3-4 filie w okręgu 100 m to nic szczególnego. Kto nie ma możliwości skorzystania z oddziałów Ladbrokes, może wnieść zakład telefonicznie bądź przez Internet. Od 2000 roku oferta Ladbrokes jest dostępna online.

Oferta zakładów
Wpłaty W centrum uwagi Ladbrokes znajdują się nie tylko piłka nożna, lecz także gonitwy i wyścigi chartów. Szeroka oferta obejmuje także lekkoatletykę, kolarstwo, wioślarstwo i sporty zimowe.

* Zakłady specjalne

Ladbrokes umożliwia swoim użytkownikom duży wybór zakładów specjalnych takich jak zakłady piłkarskie na dwóch pierwszych strzelców bramek w ciągu 90 minut oraz handicapy azjatyckie. Oferta obejmuje także zakłady na wydarzenia polityczne oraz wyniki reality show. * Zakłady na żywo

Zakłady na żywo oferowane są na następuje dyscypliny sportu: piłka nożna, hokej na lodzie, tenis, piłka ręczna, koszykówka oraz futbol amerykański.